نمایش 1 - 10 از 697
یکی از عوامل عدم تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» کندی و خستگی دولت در جهت تحقق این شعار بود و این در حالی است که با شتاب دادن به کارها می‌شد شرایط بهتری را در راستای تحقق این شعار فراهم کرد.
تاریخ مطلب: 15 فرو 1396 - 18:19
رفتارهای تمام انتخاباتی رئیس‌جمهور:
مطرح کردن بحث‌هایی چون کنسرت، جنجال برای لغو یک سخنرانی و اخیرا عکس برداشتن رئیس جمهور با زنان بدحجاب و سخنانی جالب در مورد اینترنت روستایی که فرموده بودند:« می‌گویند برای مردم روستاها آب و نان بیاورید، اینترنت پرسرعت می خواهند چکار. اینترنت است که برای آن ها آب و نان می آورد.» همه و همه نشان از تغییر استراتژی رئیس جمهور و تیم رسانه‌ای ایشان است. این تیم سعی دارد موضوعات مهم را که اتفاقا به نقطه ضعف دولت تبدیل شده است به حاشیه برده و در مقابل موضوعات فرهنگی-اجتماعی دسته چندم را به موضوعات اول کشور تبدیل نماید.
تاریخ مطلب: 14 فرو 1396 - 20:56
اگر فقط یک سخنرانی علی مطهری در مشهد لغو شود نه تنها استاندار آن استان نه تنها وزیر کشور بلکه رئیس جمهور هم باید وارد قضیه شود ولی تحصن علما و روحانیون برای دفاع از اسلام هیچ واکنشی را از سوی رئیس جمهور و وزیر کشور در پی نداشته است
تاریخ مطلب: 4 فرو 1396 - 11:08
یادداشت/فرهاد نظریان سامانی
ماه‌های پایانی دولت یازدهم و تجسم یک دوره دیگر برای حضور در صحنه اجرایی و سیاسی کشور، کل تفکر و تصمیمات دولت را به خود متوجه ساخته است.
تاریخ مطلب: 26 دى 1395 - 15:31
یادداشت/
مایه شرمساری است که استاندار خراسان جنوبی در برابر فسخ قرارداد آبرسانی به مردم حدود 500 روستای لب تشنه استان سکوت کرده است!
تاریخ مطلب: 14 دى 1395 - 15:27
سفرنامه کربلا؛
سفرنامه کربلا مهدی چاپاری: غربت کاظمین
تاریخ مطلب: 26 آبا 1395 - 20:37
پویش مردمی تنها مسیر
اگر بازتاب مصیبت عظیم عاشورا را تنها در میان شیعیان جستجو کنیم قطعا جفای بزرگی در حق این واقعه عظیم و مقام سیدالشهدا کرده ایم، این موضوع از یک سو نشان دهنده عظمت این واقعه و از سوی دیگر بیان کننده وظیفه شیعیان در قبال ظرفیت های نامحدود کربلا است.
تاریخ مطلب: 22 آبا 1395 - 13:15
سفرنامه کربلا؛
دولت پروژه هایی را در استان های غربی با هزینه های گزاف می تواند پرداخت نماید لکن هنوز نتوانسته مسیر یکصد کیلومتری بیرجند تا قاین را که مسیری تقریباً صاف و یکدست هست دو بانده نماید و از تصادف های مکرر و کشتار انسان های معصوم و بی گناه در این منطقه جلوگیری نماید.
تاریخ مطلب: 21 آبا 1395 - 21:56
یادداشت/
این حرکت جهادی پیامی مهم برای سایر مردم جهان دارد و آن این است که راهی که امام حسین (ع) آغاز کرده هنوز هم با جدیت تمام ادامه دارد و مریدان سیدالشهداء از هیچ تلاشی در جهت زنده نگه داشتن نام و یاد امام حسین(ع) نیل به اهداف و آرمان های نهضت عاشورا فروگذار نخواهند کرد.
تاریخ مطلب: 19 آبا 1395 - 21:01
یادداشت/
مقام معظم رهبری شهریور سال جاری در سخنانی نسبت به موضع اسرائیلی ها نسبت به مذاکرات هسته ای با ایران فرمودند: «برخی صهیونیست ها گفته اند با توجه به نتایج مذاکرات هسته ای، 25 سال از دغدغه ایران آسوده شده ایم اما ما به آنها می گوییم شما 25 سال آینده را، اصولا نخواهید دید و به فضل الهی، چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»
تاریخ مطلب: 17 آبا 1395 - 21:55

صفحه‌ها