https://telegram.me/darmian_news
http://nashrkhabar.ir/
منیر نت

آخرین اخبار

حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند:مذاکره با آمریکاییها مشکلات ما را حل نخواهد کرد زیرا اولاً؛ آنها دروغگو، بدعهد، فریبکار و از پشت خنجر زن هستند و ثانیاً؛ آمریکا خودش دچار بحران است و کشور بحران زده چگونه میتواند مشکلات یک کشور دیگر را حل کند؟
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اینکه احتمال جنگ سخت بر ضد ایران، در شرایط کنونی بعید است ولی محال نیست، تأکید کردند: امروز اصلی‌ترین برنامه برای مقابله با نظام اسلامی، جنگ نرم است تا نظام و مردم ایران را از مؤلفه‌های قدرت تهی کنند.

اخبار ويژه

گزارش تصویری(1)
رزمایش راهیان بیت المقدس با سه محور دفاع از کوی و برزن، مقابله با اغتشاش، عملیات تاخیری روز جمعه در شهرستان مرزی درمیان برگزار شد.
بسیجیان حاضر در رزمایش الی بیت المقدس پس از استقرار و حضور در کلاس های آموزش تئوری در پیاده روی و رزم شبانه از کمین، تله های انفجاری و آفند دشمن عبور کردند.
پوشش زنده اولین مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخاباتی
اولین مناظره نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با موضوع «اجتماعی» که به طور زنده از شبکه اول، شبکه خبر و رادیو ایران پخش می‌شود دقایقی پیش آغاز شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان؛
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت: رزمایش راهیان بیت المقدس با حضور 800 نفر از بسیجیان گردان های بیت المقدس این شهرستان در شهر اسدیه و محور اسدیه - گزیک برگزار می شود.
آیت الله رئیسی در جمع مردم بیرجند:
نامزد انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری در اجتماع مردم بیرجند با بیان اینکه دولت و وزرای آن باید قبل از هرکسی مدعی مبارزه با فساد باشند، گفت: مردم از حرف و وعده خسته شده‌اند و همه چیز باید در میدان عمل اتفاق بیفتد.
رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی:
جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی در تهران و خانواده‌های شهدا، صبح امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
گزارش تصویری(3)
آیت الله سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پیش از ظهر سه شنبه پنجم اردیبهشت ضمن سفر به شهرستان بیرجند، با مردم و مسئولین این شهرستان دیدار و گفت و کرد .
گزارش تصویری(2)
جشن بعثت پیامبر اکرم (ص) امروز سه شنبه با حضور مردم و آیت الله سید ابراهیم رئیسی در محل هیئت ابوالفضلی بیرجند برگزار شد.
گزارش تصویری(1)
آیت الله سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پیش از ظهر سه شنبه پنجم اردیبهشت ضمن سفر به شهرستان بیرجند، با مردم و مسئولین این شهرستان دیدار و گفت و کرد .
انتقاد امام جمعه قهستان از آموزش و پرورش درمیان؛
امام جمعه قهستان از حرکت ضد فرهنگی آموزش و پرورش درمیان انتقاد کرد و گفت:انقلاب ما، انقلاب فرهنگی بود چرا بعد از حدود ۴۰ سال از انقلاب برخی از مسئولین در شهرستان درمیان به عنوان جشنواره خیرین مدرسه ساز اقدام ضدفرهنگی می کنند.
امام جمعه موقت درمیان:
امام جمعه موقت درمیان با بیان اینکه مسئولین از دادن آمارهای غیر واقعی پرهیز کنند، گفت: آمار اشتغال درست است اما نه برای ایران و این اشتغال ها در چین ایجاد شده است چرا که 25 درصد واردات از چین افزایش پیدا کرده است.
شورای نگهبان اسامی ۶ نامزد تایید صلاحیت شده برای انتخابات ریاست جمهوری را به وزارت کشور اعلام کرد.
فتوتیتر/
حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی طی نامه‌ای به حجت‌الاسلام روحانی وی را به رعایت اخلاق انتخاباتی توصیه کرد.
درحالی مسئولان دولت یازدهم از رئیس جمهور تا وزرا و معاونان اخیرا مدعی ایجاد سالانه ۷۰۰ هزار شغل در این دولت شدند که گزارش مرکز آمار ایران خلاف ادعای مسئولان را اثبات کرده و نشان می دهد، در این دولت سالانه حداکثر ۳۵۰ هزار شغل ایجاد شده است.
فتوتیتر/
دواطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: شرایط کشور در موقعیتی است که در تامین اجتماعی با ورشکستگی مواجهیم.