چندرسانه

عناوین سیاسی

خبرگزاری شبستان: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوالات متعدد خبرنگاران نسبت به اقدامات دولت یازدهم و دوازدهم در مسایل مختلف از جمله مسایل اقتصادی اجرای برجام و شاخص فلاکت اظهارنظر کرد.
مطهری در جمع خبرنگاران:
خبرگزاری شبستان: نایب رییس اول مجلس با بیان اینکه عدم رای مجلس به بیطرف جنبه سیاسی نداشت، گفت: آقای بیطرف اگر بیشتر تلاش می کرد می توانست نظر مجلس را جلب کند.
وزیر راه و شهرسازی در گفتگو با شبستان:
خبرگزاری شبستان: آخوندی از نگاه ویژه وزارت راه و شهرسازی به جایگاه و ساخت مساجد در شهرهای جدید در شهرهای جدید و مسکن مهر خبر داد.
وزیر کار به شبستان خبر داد:
خبرگزاری شبستان: ربیعی از راه اندازی پایگاههای بهزیستی در مساجد سراسر کشور و ارایه خدمات مشاوره بهزیستی در مساجد در آینده نزدیک خبر داد.
امیر سرتیپ حاتمی در گفتگو با شبستان:
خبرگزاری شبستان: وزیر دفاع یکی از عوامل جذب نیروهای انسانی به وزارت دفاع را اعتقاد افراد دانست و گفت: در این زمینه از ظرفیت مساجد بهره می بریم.
دبیر مجمع تشخیص به شبستان پاسخ داد:
خبرگزاری شبستان: رضایی با اعلام این خبر که نسل سوم و چهارم انقلاب در مجمع تشخیص به کار گرفته خواهد شد در مورد عضویت احمدی نژاد قالیباف و جلیلی در دور جدید مجمع توضیح داد.
یک کارشناس مسائل اقتصادی کشور گفت: اقدامات متقابل ایران باید در راستای کاهش خام فروشی، کاهش فروش نفت، افزایش دامداری و دامپروری و تولیدات کشاورزی و ورود سرمایه دارها به عرصه تولید باشد. در حال حاضر برجام نتوانست مانع از تحریم جدید و بهبود وضع اقتصادی بشود از همین رو باید دولت برای حل این مشکل به داخل توجه کند.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان گفت: دولت و مجلس در رای دادن به وزرا ، معیشت مردم را در نظر بگیرند ؛ در بین مردم رفت و آمد کنند تا درد مردم را بچشند.
علیرضابیگی در مخالفت با وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان:
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت بهداشت با تشکیل موسسات خصولتی حیاط خلوت فساد ایجاد کرده است.
بیگدلی در موافقت با وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان:
خبرگزاری شبستان: نماینده زنجان بازسازی سیستم فرسوده بهداشتی را یکی از برنامه های اساسی دکتر هاشمی عنوان کرد و گفت: وی به دنبال یک تحول اساسی در پرجمعیت ترین و تخصصی ترین وزارتخانه است.
خاتمی در موافقت با وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان:
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم ماهنشان در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه های وزیر بهداشت عملیاتی است و بر اساس شاخصه های علمی روز و برنامه ششم توسعه تدوین شده است.
تاجگردون در موافقت با وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان:
خبرگزاری شبستان: نماینده گچساران در مجلس شورای اسلامی هماهنگی بین اسناد بالادستی را از جمله افتخارات دکتر هاشمی دانست و گفت: برنامه دکتر هاشمی یک درصد نسبت به سیاست‌های بالادستی خطا ندارند.
قاضی زاده هاشمی در صحن مجلس (۱):
خبرگزاری شبستان: وزیر پیشنهادی بهداشت با اشاره به توفیقات دولت یازدهم در بحث سلامت و بهداشت و درمان گفت: سهم داروهای تولید داخل در سال ۹۵ به ۷۰ درصد رسید و همین موضوع نشان از اجرای سیاستهای اقتصادی مقاومتی در وزارت بهداشت دارد.
قاضی زاده هاشمی در صحن مجلس (۲):
خبرگزاری شبستان: وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: : حقوقی که در این دولت می دهند ۳ میلیون ۲۷۰هزار تومان است که در دانشگاه نیز همین مبلغ را می گرفتم به هیچ کار اقتصادی جز علم خودم نپرداخته ام .
شبستان گزارش می دهد:
خبرگزاری شبستان: علی ربیعی، وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی به بیان برنامه های خود پرداخت و نمایندگان موافق و مخالف نیز نکات مدنظر خود در این زمینه را بیان کردند.
حسنی جوریابی در موافقت با وزیر پیشنهادی کار:
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی وزرات کار برای تامین اجتماعی شب ها در وزارت خانه می خوابید.
موسوی در موافقت با وزیر پیشنهادی کار:
خبرگزاری شبستان: نماینده تهران مجلس شورای اسلامی گفت: اطلاعات به روز در راستای شفافیت فعالیت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دسترس است.
در نشست علنی مجلس مطرح شد:
خبرگزاری شبستان:رئیس مجلس در پاسخ به انتقاد نایب رئیس فراکسیون مستقلین مبنی بر طرح برخی اتهامات نسبت به وزرای پیشنهادی در نطق مخالفان آنها، گفت: مسائل با ادبیات صحیح و رعایت نزاکت مطرح شود.
خبرگزاری شبستان: رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس فردا تا ساعت ۱۳ برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی جلسه خواهد داشت و ادامه جلسه بررسی صلاحیت وزرا نیز هفته آینده ادامه می یابد.
خجسته در مخالفت با وزیر پیشنهادی کار، تعاون و رفاه اجتماعی:
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم همدان در مجلس گفت: در شرایطی که ما در کشورمان ۶ تا ۷ میلیون نیروی آماده به کار بیکار داریم چرا باید ۳ میلیون نفر اتباع بیگانه در کارخانه ها و واحدهای تولیدی ما مشغول به کار باشند.
محمودی شاه‌نشین در موافقت با وزیر پیشنهادی تعاون:
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهریار در مجلس گفت: اقدامات بی‌نظیر ربیعی در دوران ۴ سال خدمت در مسند وزارت تعاون باعث بهبود وضعیت افراد تحت پوشش این وزارتخانه بوده است.
ربیعی در صحن مجلس:
خبرگزاری شبستان: وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به بحران فقر مطلق و بحران آسیب‌های اجتماعی در جامعه گفت: من معتقدم با پاشیدن پول نه اشتغال و نه فقر حل نمی‌شود.
جعفرزاده ایمن آبادی در موافقت با وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
خبرگزاری شبستان: نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ربیعی زیرساخت های نظام جامع تامین اجتماعی را فراهم کرده است.
شبستان گزارش می دهد:
خبرگزاری شبستان: محمود حجتی، وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی در ادامه جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی به بیان برنامه های خود پرداخت و نمایندگان موافق و مخالف نیز نکات مدنظر خود در این زمینه را بیان کردند.
لاهوتی در مخالفت با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی:
خبرگزاری شبستان: نماینده لنگرود حجتی را در حوزه کشاورزی موفق ندانست و گفت: آقای حجتی متخصص رشته کشاورزی نیست. سوابق مدیریتی ایشان هم نشان می‌دهد که در حوزه کشاورزی سابقه کار نداشته است.

صفحه‌ها