چندرسانه

مردم بخش قهستان استقبالی گرم و باشکوه از شهدای گمنام داشتند.
گزارش مردمی؛
حمله سگ گرگ به آغل گوسفندان در روستای مسک بخش مرکزی شهرستان درمیان، باعث از بین رفتن تعدادی از گوسفندان دامداران این روستا شد.

اخبار ويژه

اعظم انصاری
وقتی مردم در تشییع شهدای گمنام هم خواستار حضور آیت الله عبادی در جایگاه امامت جمعه بودند.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی قهستان در پیامی از حضور حماسی مردم مؤمن و انقلابی بخش قهستان بویژه روستای تخته جان و حومه در مراسم استقبال و تشییع شهدای گمنام تشکر و قدردانی کرد.
طرح جوانه‌های صالحین از ابتدای تابستان تا ۲۰ شهریورماه در بیش از ۳۰ پایگاه مقاومت بسیج شهرستان درمیان در حال برگزاری است.
مردم بخش قهستان استقبالی گرم و باشکوه از شهدای گمنام داشتند.
سرپرست شبکه دامپزشکی درمیان خبر داد:
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان درمیان گفت: با همکاری نیروی انتظامی تعداد 12راس گاو و گوساله در شهرستان درمیان توقیف شد.
مدیرآموزش وپرورش شهرستان درمیان خبرداد:
مدیرآموزش وپرورش شهرستان درمیان گفت: دو پروژه عمرانی آموزشی به مناسبت هفته دولت در شهرستان درمیان به بهره برداری می‌رسد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان درمیان:
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان درمیان گفت:10 پروژه جهاد کشاورزی شهرستان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
گزارش مردمی؛
حمله سگ گرگ به آغل گوسفندان در روستای مسک بخش مرکزی شهرستان درمیان، باعث از بین رفتن تعدادی از گوسفندان دامداران این روستا شد.
مدیر کمیته امداد درمیان:
مدیر کمیته امداد درمیان گفت: امسال 55 طرح اشتغال زایی با اعتبار بیش از شش میلیارد ریال در جهت توانمند سازی خانواده های تحت حمایت در شهرستان درمیان اجرایی شده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان درمیان:
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان درمیان گفت: حدود 900 هکتار از مزارع شهرستان زیر کشت گندم قرار دارد و تا کنون حدود 600 تن از گندم های خریداری شهرستان تحویل سیلو شده است.
یک کارشناس مسائل اقتصادی کشور گفت: اقدامات متقابل ایران باید در راستای کاهش خام فروشی، کاهش فروش نفت، افزایش دامداری و دامپروری و تولیدات کشاورزی و ورود سرمایه دارها به عرصه تولید باشد. در حال حاضر برجام نتوانست مانع از تحریم جدید و بهبود وضع اقتصادی بشود از همین رو باید دولت برای حل این مشکل به داخل توجه کند.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان گفت: دولت و مجلس در رای دادن به وزرا ، معیشت مردم را در نظر بگیرند ؛ در بین مردم رفت و آمد کنند تا درد مردم را بچشند.
تصویری از سخنرانی امام جمعه اهل سنت درمیان در مراسم ورود آزادگان به میهن اسلامی منتشر شد.
ابتکارات و دست ساخته های دانش آموزان درمیانی در نمایشگاه دست آورد های کانون فرهنگی، تربیتی علامه سعیدی در معرض دید والدین قرار گرفت.
بعد از روزهای تلخ تعطیلی؛
با ورود تیم سرمایه‌گذاری جدید برای کارخانه قند قهستان و تلاش‌های مسئولان خراسان‌ جنوبی امیدواریم کام کارگران با احیای مجدد این کارخانه تعطیل که در این مدت روزگار تلخی را سپری کردند، شیرین و امید در دل خانواده هایشان زنده شود.