برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
18 دى 1395 - 11:41
کد مطلب: 16687
فرماندار درمیان با بیان اینکه شهرستان درمیان قطب تولید گوشت سفید در استان خراسان جنوبی است از به فعالیت ۲۸۰ واحد پرورش طیور در این شهرستان خبر داد.

به گزارش وحدت درمیان، محمد بشیری زاده در بازدید از شبکه دامپزشکی شهرستان اظهار داشت: فعالیت های دامپزشکی در بحث پیشگیری نقش موثری در ارتقای بهداشت عمومی، سلامت جامعه و کاهش هزینه های درمانی دارد.

 

وی افزود: دامپزشکی با انجام فعالیتهای متعدد از جمله مبارزه بر علیه بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان و نظارت بر بهداشت مواد غذایی، کنترل اماکن پرورش دام و مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی نقش انکار ناپذیری را در تامین سلامت غذا، بهداشت و در نهایت سلامت جامعه برعهده دارد.

 

وی خاطر نشان کرد: اشتغال بخش قابل توجهی از مردم شهرستان به دامداری و جمعیت عشایری شهرستان درمیان حاکی از نقش موثر و کلیدی فعالیت های دامپزشکی در اقتصاد منطقه و معیشت مردم درمیان است.

 

فرماندار درمیان با بیان اینکه صنعت پرورش طیور شهرستان درمیان از مهمترین صنایع اشتغالزا و تولیدی شهرستان است بر لزوم ارائه خدمات بهداشتی به پرورش دهنگان طیور و پیاده سازی سیاستهای کنترل بهداشتی طیور در شهرستان تاکید کرد.

 

وی با بیان اینکه شهرستان درمیان قطب تولید گوشت سفید در استان خراسان جنوبی است از به فعالیت ۲۸۰ واحد پرورش طیور در این شهرستان خبر داد.
 
انتهای پیام/1176

 

نظر شما

آخرین عناوین

پربازدیدترین خبرها