برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
مسئول نمایندگی صنعت و معدن درمیان خبر داد:
بیش از ۱۲ میلیارد ریال در صنعت درمیان سرمایه گذاری شد
29 آذر 1396 - 13:05
کد مطلب: 20763
مهدی صادقی گفت: با صدور دو فقره پروانه بهره برداری صنعتی از ابتدای سالجاری سرمایه گذاری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۹۰۰میلیون ریال در این شهرستان انجام شد.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت درمیان گفت: با صدور دو فقره پروانه بهره برداری صنعتی از ابتدای سالجاری سرمایه گذاری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۹۰۰میلیون ریال در این شهرستان انجام شد.

مهدی صادقی افزود: این پروانه های بهره برداری در زمینه تولید بتن آماده و آجر فشاری صادر شده است.

وی با اشاره به میزان اشتغال این واحدها افزود: با فعالیت این دو واحد برای ۲۲ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.

صادقی با بیان اینکه در حال حاضرمجموع پروانه‌های بهره‌برداری صنعتی در این شهرستان ۸ فقره است، اظهار داشت: میزان سرمایه‌گذاری در این واحدها بالغ بر ۵هزار و ۳۴۰میلیارد ریال بودهکه زمینه اشتغال برای ۷۶۸ نفر را به طور مستقیم فراهم نموده است.

وی در پایان با اشاره به وجود ناحیه صنعتی با زیرساخت‌های مناسب و همچنین ظرفیت ها وپتانسیل های صنعتی و معدنی شهرستان درمیان از کلیه سرمایه گذاران خصوصا مردم این شهرستان که در سایر شهرستان ها و استان ها ساکن می باشند جهت سرمایه گذاری در این شهرستان و ناحیه صنعتی اسدیه دعوت کرد.

مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان درمیانهمچنین با اشاره به آغازفعالیت کارخانه سیمان باقران از ابتدای سال جاری بر اهمیت بازگشایی ورونق بخشی مجدد بازارچه مرزی میل ۷۳ تاکید کرد.

نظر شما

آخرین عناوین

پربازدیدترین خبرها