برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
20 بهم 1396 - 14:18
کد مطلب: 20988
وحدت درمیان - امام جمعه اسدیه با بیان اینکه نظام بانکی یک معضل برای این انقلاب می باشد گفت : مردم به بانک ها بی اعتنایی کنند و از گذاشتن پولشان در درون بانک ها خودداری کنند.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان ؛ حجت الاسلام سید علیرضا حسینی امام جمعه شهرستان درمیان در خطبه های این هفته ی نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان به استناد صحبت حضرت امام (ره) که اگر سپاه نبود کشور نبود گفت : اگر خواسته باشیم به عظمت و جایگاه سپاه پاسداران پی ببریم می بایست به هجمه های دشمنان علیه این نهاد انقلابی و مردمی اشاره کرد.

وی نقش حفاظت حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران را بسیار مهم خواند و گفت : توطئه های مرموز فراوان ،  آفت ها و اخلال های فراوانی به دست این نیروهای انقلابی و سربازان گمنام امام زمان (عج) خنثی شده است.

حجت الاسلام حسینی نقش ایمان و احساس تکلیف شرعی مردم را در دوران انقلاب اسلامی را بسیار مهم خواند و افزود : در فضای رعب آلود و در فضایی که کشتار بیش از چهار هزار نفر در میدان ژاله تهران را شاهد بودیم مردم ثابت کردند پای انقلابشان هستند.

وی اعتماد به حضرت امام (ره) و اعتماد به این که رژیم فاسد و ظالم است را یکی دیگر از انگیزه های مهم مردم در جهت براندازی حکومت پهلوی خواند و گفت : مسئولین که در قبال این مردم و شهدا به جایگاه و پست و مقامی رسیده اند می بایست امروز وظیفه ی خودشان را به خوبی انجام دهند.

امام جمعه شهرستان درمیان با بیان اینکه امروز مردم از تبعیض و فساد گله مند هستند گفت : یک عده از قبال شهدا به قصر ها و ثروت های میلیاردی رسیده اند و از امتیازات خاص در واردات و صادرات استفاده می کنند در حالی که اکثر مردم بیکار و یا گرفتارند.

وی به پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت : ۲۲ بهمن ماه اتفاقی بود که مسیر تاریخ را عوض کرد.

حجت الاسلام حسینی آمریکا ، اسرائیل و انگلیس را از دشمنان این انقلاب دانست و گفت : حقانیت این انقلاب با همه انتقادها به مسئولین روشن و آشکار است.

وی افزود : امروز وقتی دشمن با صدای بلند فریاد می زند که بودجه و نقشه ها گذاشته اند که این نظام به چهل سالگی نرسد باید به حال بعضی از  خواص که متولد این کشور هستند تأسف خورد.

وی با بیان اینکه امروز الحمدلله به برکت این انقلاب سطح انتظارات و معیشت مردم بالا رفته است گفت : مردم می بایست قدردان این نعمت ها باشند و اگر قدر این نعمت ها را ندانند موجب ناراحتی خداوند خواهد شد.

امام جمعه شهرستان نقش جوانان در پیشرفت های کشور را مهم و حساس ارزیابی کرد و گفت : همه پیشرفت های این انقلاب به دست جوانان همین مرز و بوم رقم خورده است و مسئولین باید به جوانان اعتماد کنند تا مشکلات امروز کشور حل شود.

وی با بیان اینکه نظام بانکی یک معضل برای این انقلاب می باشد گفت : مردم به بانک ها بی اعتنایی کنند و از گذاشتن پولشان در درون بانک ها خودداری کنند چرا که فقط این بانک ها هستند که از پول مردم در جهت تشریفات و ساختن ساختمان های بلند قامت استفاده می کنند.

وی از عموم مردم خواست نقش خودشان را در جهت سالم سازی بانک ها ایفا کنند.

وی در ادامه گفت : مردم وضعیت بانک ها را درست کنند.

حجت الاسلام حسینی به حذف کاغذبازی های اضافی در مجموعه های اداری تأکید کرد و گفت : کار تشکیلاتی می تواند درسی برای همه مجموعه های اداری و نیروهای انقلابی باشد.

نظر شما

آخرین عناوین

پربازدیدترین خبرها