گزارش تصویری
یادواره 'شهدا آبروی کوچه و افتخار محله' در شهر قهستان با استقبال پرشور و حداکثری آحاد مختلف مردم به همت حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی قهستان برگزار شد.
يادواره شهداي زن شهرستان درميان در حسینیه ابوالفضلی(ع) قهستان با حضور سردار قاسمی برگزار شد.
ماجرای یک خبر؛
تعدادی از نمازگزاران بواسطه صحبت های بخشدار بسیار ناراحت و عصبی شدند، این در حالی است که جوانان روستا پس از سخنرانی بخشدار با او روبه رو شدند و از عملکرد دولت در بحث اشتغال بسیار گله کردند.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی قهستان در پیامی از حضور حماسی مردم مؤمن و انقلابی بخش قهستان بویژه روستای تخته جان و حومه در مراسم استقبال و تشییع شهدای گمنام تشکر و قدردانی کرد.
در قهستان؛
محفل انس و دلدادگی با خدا، شامگاه چهارشنبه در جمع مردم ولایتمدار قهستان برگزار شد.
فرمانده سپاه خراسان جنوبی :
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: متاسفیم که کاندیدای منتخب پیروز در انتخابات و نوچه های او و مدیران خود فروخته آموزش و پرورش و فرهنگیان درمیان بعد از چند روز که از انتخابات گذشته هنوز شعار مرگ بر کاندیدای دیگر را می دهند.
جشن انتخاب/8
رأی‌گیری برای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای شهر و روستا از ساعت 8 صبح جمعه بیست و نهم اردیبهشت به صورت همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است.
فرماندار درمیان خبر داد:
فرماندار درمیان،گفت: سیل روز گذشته به روستاهای بخش قهستان 10.5 میلیارد ریال به زیر ساخت ها و بخش کشاورزی خسارت وارد کرده است که از این میزان خسارت، 6میلیارد ریال مربوط به 6رشته قنات است.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان با بیان اینکه شهدا با خون خود ولایت نامه و پایبندی خود به آرمان های نظام و انقلاب را امضا کردند، گفت: برخی مسئولین با مظلوم نمایی قصد منحرف کردن افکار عمومی از عملکرد ضعیف خود را دارند.
بارش برف زمستانی شهر قهستان در شهرستان درمیان را سفید پوش کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در قهستان