امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان با بیان اینکه شهدا با خون خود ولایت نامه و پایبندی خود به آرمان های نظام و انقلاب را امضا کردند، گفت: برخی مسئولین با مظلوم نمایی قصد منحرف کردن افکار عمومی از عملکرد ضعیف خود را دارند.
امام جمعه قهستان:
خطیب نماز جمعه قهستان :چرا نباید در مسائل اقتصادی حرفی برای گفتن داشته باشیم این برای این است که دست مسئولین در جیب بیت المال فرو رفته است.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان گفت: باید نیازهای کشور را اولویت‌بندی کرده و بودجه کشور را در آنجا هزینه کنند بنابراین کشورمان نیاز به خرید هواپیما نداشته بلکه دولتمردان می‌توانستند با این بودجه چند کارخانه تعطیل را احیا کنند و خانواده‌هایی را که زندگیشان به سبب مسائل اقتصادی در شرف طلاق و فروپاشی است سامان بخشند.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان با بیان اینکه اتحاد و ولایت‌مداری ملت ایران در حماسه نهم دی توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد، گفت: مردم طومار فتنه گران را در هم پیچیدند.
امام جمعه قهستان پیرامون بازار داغ تغییرات در کابینه دولت یازدهم، گفت: آفتاب برجام آنقدر داغ است که بعضی از وزرا را میسوزاند بدون آنکه به سمت مردم بتابد و تاوانش را وزرایی که هیچ دفاعی از دولت ندارند می دهند.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان با تجلیل از زحمات خبرنگاران شهرستان در انعکاس اخبار و گزارشات این منطقه به رسانه‌ها گفت: یک خبرنگار صادق، باید به دور از جریانات سیاسی بدنبال انعکاس واقعیت‌ها باشد و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکند.
در نماز جمعه امروز قهستان
حجت الاسلام مصیب خزاعی : این اقدام به موقع و شجاعانه نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نمایش قدرت و ابهت ملت ایران و نشان از تسلط نیروهای مسلح بر مرزهای کشور را می رساند.
امام جمعه قهستان:
حجت الاسلام مصیب خزاعی : شهادت شیخ نمر نشان دهنده شکست عربستان در برابر محور مقاومت است که باعث تسریع در سقوط این رژیم خواهد شد.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان: متاسفانه امروز در جامعه کتاب از سبد کالای زندگی مردم حذف شده است .
امام جمعه قهستان در همایش روحانیون شهرستان:
فلسفه وجودی قیام عاشورا در ماه محرم باید به درستی برای مردم تبیین و بازگو شود، تا عزاداری ها انعکاس دهنده فلسفه واقعی قیام عاشورای حسینی باشد.

صفحه‌ها

اشتراک در امام جمعه قهستان