امام جمعه درمیان:
امام جمعه درمیان با گرامیداشت یاد و خاطر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: وی همواره چه قبل و چه بعد از انقلاب همیشه دوست و همراه امام راحل و مقام معظم رهبری بود.
نشریه اینترنتی/
نشریه اینترنتی ویژه درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی منتشر شد.
گزارش خبری/
شهر اسدیه مرکز شهرستان درمیان علیرغم اینکه دیر زمانی نیست به عنوان مرکز شهرستان درمیان معرفی شده اما هنوز از داشتن فضای سبز مناسب محروم است و منظره زشتی از شهر اسدیه برجای گذاشته است.
وحدت درمیان: هر ساله شیعه و سنی در هفته وحدت به بازدید یکدیگر می روند.
امام جمعه درمیان:
امام جمعه درمیان گفت: کانون تفرقه و سیاست های استعماری در انگلیس است و نام گذاری هفته وحدت در ایران اسلامی در تضاد با سیاست های آنان بود لذا با ایجاد یکسری متدین نمایاها و مراجع جعلی جانمایی کردند تا به نتیجه دلخواه خود که همان تفرقه بین شیعه و سنی است، برسند.
استاندار خراسان جنوبی خبر داد:
استاندار خراسان جنوبی گفت: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا مشکلات باقیمانده این کارخانه تا با حل باقیمانده مشکلات و قبل از پایان سال 95 این کارخانه به بهره برداری خواهد برسد.
مراسم نمادین هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی در آموزشگاه امام حسین (ع) شهر اسدیه برگزار شد.
طی آیینی طرح سفیران سلامت در مدرسه های ابتدایی و متوسطه شهرستان مرزی درمیان آغاز شد.
مسئول گروه جهادی - تبلیغی صادقین دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق (ع) جهت انجام تعهدات سفر ایام غدیر به شهرستان درمیان حضور پیدا کرد.
امام جمعه درمیان در روز ذلت آمریکا:
امام جمعه درمیان با بیان اینکه آنچه که به ما عزت می دهد ایستادگی در مقابل استکبار است، گفت: امروز دشمن از جنگ نظامی نا امید شده است و به فساد فرهنگی و اقتصادی چشم امید بسته است.

صفحه‌ها

اشتراک در اسدیه