آغاز بارش برف زمستانی بعد از ظهر جمعه ، 15بهمن ماه در برخی مناطق خراسان جنوبی خصوصا در درمیان و ادامه آن در اوایل شب جلوه های زیبایی را خلق کرد .
امام جمعه درمیان:
خطیب جمعه درمیان با بیان اینکه اگر پشت رهبری باشیم در هر زمانی پیروزیم، یادآور شد: مسیر مسئولین نباید از خط اسلام ناب تغییر کند.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار درمیان صبح امروز ۳ بهمن از هنگ و پاسگاه های مرزی گزیک بازدید کرد و از نزدیک با مشکلات مرزداران آشنا شد.
امام جمعه درمیان:
امام جمعه درمیان با گرامیداشت یاد و خاطر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: وی همواره چه قبل و چه بعد از انقلاب همیشه دوست و همراه امام راحل و مقام معظم رهبری بود.
نشریه اینترنتی/
نشریه اینترنتی ویژه درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی منتشر شد.
گزارش خبری/
شهر اسدیه مرکز شهرستان درمیان علیرغم اینکه دیر زمانی نیست به عنوان مرکز شهرستان درمیان معرفی شده اما هنوز از داشتن فضای سبز مناسب محروم است و منظره زشتی از شهر اسدیه برجای گذاشته است.
وحدت درمیان: هر ساله شیعه و سنی در هفته وحدت به بازدید یکدیگر می روند.
امام جمعه درمیان:
امام جمعه درمیان گفت: کانون تفرقه و سیاست های استعماری در انگلیس است و نام گذاری هفته وحدت در ایران اسلامی در تضاد با سیاست های آنان بود لذا با ایجاد یکسری متدین نمایاها و مراجع جعلی جانمایی کردند تا به نتیجه دلخواه خود که همان تفرقه بین شیعه و سنی است، برسند.
استاندار خراسان جنوبی خبر داد:
استاندار خراسان جنوبی گفت: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا مشکلات باقیمانده این کارخانه تا با حل باقیمانده مشکلات و قبل از پایان سال 95 این کارخانه به بهره برداری خواهد برسد.
مراسم نمادین هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی در آموزشگاه امام حسین (ع) شهر اسدیه برگزار شد.

صفحه‌ها

اشتراک در اسدیه