فرماندار درمیان:
فرماندار درمیان گفت: 61 طرح عمرانی همزمان با هفته دولت در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
امام جمعه موقت درمیان:
امام جمعه موقت درمیان گفت: حرکت ضد ارزشی تعدادی از نمایندگان در روز تحلیف باعث شرمندگی مردم به خصوص حوزه انتخابیه نمایندگانی که برای گرفتن عکس سلفی با خانم موگرینی سر از پا نمی شناختند ، باید مجلس با این نمایندگان که الف بای عزت ملت را بلد نیستند برخورد کند.
یادداشت/حجت الاسلام حسینی
ایران در طول چند دهه گذشته همواره مورد دشمنی آشکار ابر قدرت های دنیا بویژه آمریکا و انگلیس بوده و هیچ نقطه روشنی در اعتماد به آنها تصور نمی شود.
امام جمعه اهل سنت اسدیه در شورای اداری شهرستان مطرح کرد:
امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: یکی از مشکلات حادی که مردم شهرستان با آن درگیر هستند مربوط به 24 سال قبل است و حل این مشکل هم به افراز زمینهای بین بنیاد مستضعفان و راه و شهر سازی که مشاع است برمی‌گردد.
مدیر آموزش و پرورش درمیان از فعالیت پژوهش سرای دانش آموزی علامه سعیدی با همکاری جهاد کشاورزی شهرستان درمیان در جهت اوقات فراغت دانش آموزان خبر داد.
مسئول بسیج دانش آموزی درمیان گفت: اردوهای طرح هجرت بسیج دانش آموزی در مدارس شهرستان درمیان آغاز شد.
شیعه و سنی به میدان آمدند؛
راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور پرشور مرزداران شیعه و سنی درمیانی در دیار وحدت برگزار شد.
گزارش میدانی/ اشتیاق مردم درمیان در راهپیمایی روز قدس؛
راهپیمایی روز جهانی قدس امروز در شهرستان درمیان همزمان با سراسر کشور برگزار شد؛ خبرنگاران وحدت درمیان نسبت به پوشش خبری این مراسم بزرگ اقدام کردند.
فتوتیتر/
اعلام آمادگی مردم روستای درمیان برای حضور در راهپیمایی روز قدس به فرمانده محترم سپاه شهرستان تقدیم می گردد.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان گفت: راهپیمائی روز قدس ساعت 10 صبح از محل میدان شهید حمزه ای به سمت میدان امام رضا(ع) برگزار می شود.

صفحه‌ها

اشتراک در اسدیه