فرماندار درمیان:
فرماندار درمیان گفت: حفاظت از محیط زیست در هر شرایط و با هر نیتی از تقدس و ارزش والایی برخوردار است.
امام جمعه اهل سنت اسدیه:
مولوی سید احمد عبدالهی با بیان اینکه کاشت درخت یک سنت حسنه و باقیات و صالحات است، گفت: باید همه در راستای ترویج فرهنگ درختکاری و حفاظت از آن تلاش کنیم.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان با بیان اینکه شهدا با خون خود ولایت نامه و پایبندی خود به آرمان های نظام و انقلاب را امضا کردند، گفت: برخی مسئولین با مظلوم نمایی قصد منحرف کردن افکار عمومی از عملکرد ضعیف خود را دارند.
آغاز بارش برف زمستانی بعد از ظهر جمعه ، 15بهمن ماه در برخی مناطق خراسان جنوبی خصوصا در درمیان و ادامه آن در اوایل شب جلوه های زیبایی را خلق کرد .
امام جمعه درمیان:
خطیب جمعه درمیان با بیان اینکه اگر پشت رهبری باشیم در هر زمانی پیروزیم، یادآور شد: مسیر مسئولین نباید از خط اسلام ناب تغییر کند.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار درمیان صبح امروز ۳ بهمن از هنگ و پاسگاه های مرزی گزیک بازدید کرد و از نزدیک با مشکلات مرزداران آشنا شد.
امام جمعه درمیان:
امام جمعه درمیان با گرامیداشت یاد و خاطر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: وی همواره چه قبل و چه بعد از انقلاب همیشه دوست و همراه امام راحل و مقام معظم رهبری بود.
نشریه اینترنتی/
نشریه اینترنتی ویژه درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی منتشر شد.
گزارش خبری/
شهر اسدیه مرکز شهرستان درمیان علیرغم اینکه دیر زمانی نیست به عنوان مرکز شهرستان درمیان معرفی شده اما هنوز از داشتن فضای سبز مناسب محروم است و منظره زشتی از شهر اسدیه برجای گذاشته است.
وحدت درمیان: هر ساله شیعه و سنی در هفته وحدت به بازدید یکدیگر می روند.

صفحه‌ها

اشتراک در اسدیه