امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان گفت: برجام به هیچ عنوان قابل مذاکره نخواهد بود و اگر پایبند این توافقنامه نباشد و به دنبال پاره کردن برجام باشند، پاسخشان را رهبری چندی قبل فرمودند که آن را آتش خواهیم زد.
فرمانده ناحیه سپاه شهرستان درمیان؛
فرمانده ناحیه سپاه شهرستان درمیان گفت: همایش شیرخوارگان حسینی برای هفتمین سال روز چهارشنبه ششم محرم الحرام همزمان با پنجم مهر در محل مسجد محمد رسول الله (ص) شهر اسدیه برگزار خواهد شد.
به مناسبت ۵ مرداد سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد
عملیات مرصاد، پاتک نیروهای نظامی ایران در پاسخ به عملیات فروغ جاویدان می‌باشد.
در حالی که در کشورمان برخی افراد با داشتن ثروتهای هزاران میلیاردی به خوشگذرانی مشغولند ساکنان روستای جلاران از امکانات اولیه زندگی محرومند.
امام جمعه اهل سنت اسدیه در شورای اداری شهرستان مطرح کرد:
امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: یکی از مشکلات حادی که مردم شهرستان با آن درگیر هستند مربوط به 24 سال قبل است و حل این مشکل هم به افراز زمینهای بین بنیاد مستضعفان و راه و شهر سازی که مشاع است برمی‌گردد.
در نشست کار گروه آرد و نان شهرستان مطرح شد:
فرماندار درمیان گفت: از ابتدای سال جاري ۲۶۸ مورد بازرسي و ۹ گشت مشترک بازرسي از نانوايي هاي شهرستان درميان انجام شده است.
درنشست کارگروه اجتماعي فرهنگي و صيانت از حقوق شهروندي شهرستان درميان مطرح شد:
فرماندار درمیان، گفت:تحقق عدالت اجتماعی، سلامت اداري،تسهيل و تسريع خدمت رساني دستگاه هاي اجرايي و کاهش بروکراسي اداري پيش نياز دستيابي به اهداف حقوق شهروندي است.
بعضی از روستاهای درمیان هم از غیر بهداشتی بودن آب شرب رنج می‌برند و حتی غیر بهداشتی بودن آب در دو سه سال گذشته جان برخی از مردم روستای شیرگ - قهستان را گرفته است.
نماینده تام الختیار سازمان سنجش در برگزاری آزمون سراسری در خراسان جنوبی:
نماینده تام الختیار سازمان سنجش در برگزاری آزمون سراسری در خراسان جنوبی، گفت: 534 نفر از داوطلبان شهرستان درمیان در آزمون سراسری سال 96 ثبت نام کرده اند.
در خطبه های نماز جمعه اسدیه مطرح شد:
امام جمعه اسدیه،گفت: حقوق بشر آمریکایی یعنی مدال به سرنگون کننده هواپیمای مسافربری ایران دادن، افرادی که اذعان دارند رابطه با آمریکا تمام مشکلات کشور حل می کند آنان را ارجاع می دهیم به بیانات مقام معظم رهبری و امام راحل که باید در رابطه به دشمنی های آمریکا به ملت و مسئولان هشدار داده اند را مطالعه کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در وحدت درمیان