فتوتیتر/
فرماندار درمیان با بیان اینکه کاهش بارندگی و ادامه خشکسالی و پایین رفتن سفره‌های آب زیرزمین در سالیان گذشته دلیل اصلی شیوع آفت شپشک سفید است گفت: این آفت ۳ هزارو ۴۰۰ هکتار از تاغزارهای درمیان را آلوده کرد.
شماره جدید هفته نامه الکترونیکی وحدت درمیان منتشر شد.
امام جمعه اهل سنت اسدیه:
مولوی عبدالهی با بیان اینکه در نه دی سال 88 همه مردم از هر جناح و قومی در حمایت از انقلاب و ولایت فقیه در صحنه حضور پیدا کردند و رفتارهای انجام شده را محکوم کردند، گفت: هیچگاه 9 دی فراموش نخواهد شد و نظام را در برابر توطئه های دشمن بیمه کرد.
گزارش خبری/
شهر اسدیه مرکز شهرستان درمیان علیرغم اینکه دیر زمانی نیست به عنوان مرکز شهرستان درمیان معرفی شده اما هنوز از داشتن فضای سبز مناسب محروم است و منظره زشتی از شهر اسدیه برجای گذاشته است.
وحدت درمیان: هر ساله شیعه و سنی در هفته وحدت به بازدید یکدیگر می روند.
امام جمعه درمیان:
امام جمعه درمیان گفت: کانون تفرقه و سیاست های استعماری در انگلیس است و نام گذاری هفته وحدت در ایران اسلامی در تضاد با سیاست های آنان بود لذا با ایجاد یکسری متدین نمایاها و مراجع جعلی جانمایی کردند تا به نتیجه دلخواه خود که همان تفرقه بین شیعه و سنی است، برسند.
امام جمعه اهل سنت طبس مسینا:
مولوی سید محمد حسینی گفت: اکنون جنگ شیعه و سنی نیست جنگ اسلام و کفر است و کفار با پوشش اسلامی قصد ضربه به اسلام را دارد.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی بهره وری از منابع آبی استان را مورد تاکید قرار داد و افزود: با توجه به محدودیت هایی که در این زمینه در استان وجود دارد باید از این ثروت خدادادی به بهترین نحو ممکن استفاده شود.
موکب داران اربعین گروهی از خادمان حسینی هستند که در مسیر پیاده روی به سمت کربلا به زائران خدمت می کنند.
بانوان روستاهای براندود، خوان و آنیک در جشنواره غذای سالم رقابت کردند.

صفحه‌ها

اشتراک در وحدت درمیان