سرپرست نمایندگی محیط زیست درمیان خبر داد:
سرپرست نمایندگی محیط زیست شهرستان درمیان،گفت:در سال 1395 سه هزار تله زنده گیری پرنده کمیاب هوبره در این شهرستان جمع آوری و نابود شده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در دیدار با روحانیون و طلاب شهرستان درمیان، گفت: در راه دین سختی زیاد است و این سختی ها برای کسانی که از نظر عقیده و فکر قوی باشند سختی های شیرینی خواهد بود.
حجت الاسلام عبادی طی پیامی تاکید کرد؛
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس طی پیامی به مناسبت حماسه حضور مردم در انتخابات گفت: کاهش فاصله طبقاتی، توجه به محرومان و مبارزه با فساد در اولویت برنامه های رئیس جمهورمنتخب باشد.
جشن انتخاب/6
فرماندار درمیان گفت:26 هزار نفر در این شهرستان واجد شرایط رای دادن هستند که تاکنون ۱۰ هزار نفر از مردم شهرستان درمیان، رای خود را به داخل صندوق ها انداخته اند.
جشن انتخاب/1
وحدت درمیان : انتخابات در درمیان دقایقی پیش آغاز شد.
دعوت امام جمعه و عالم آگاه اهل سنت شهر گزیک برای حضور مردم در انتخابات:
امام جمعه اهل سنت شهر گزیک، گفت: از همه مردم شهرستان درمیان و به ویژه شهر گزیک دعوت می‌کنم که فردا در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا حضور گسترده و فعالی داشته باشند و با دید شخصی انتخاب نکنند و صرفا منافع شخصی خود را در نظر نداشته باشند.
رهبر معظم انقلاب در دیدار اقشار مختلف مردم:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه در روز جمعه با رأی مردم، در نهایت یک نفر از میان نامزدها انتخاب خواهد شد، خاطرنشان کردند: من معتقد به برنده و بازنده در انتخابات نیستم زیرا هر کس رأی بیاورد، برنده اصلیِ انتخابات، نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران است.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان، گفت:دولت فعلی اصلا موفق نبوده است تنها موفقیت آن دربالابردن سقف اختلاس وجایگزین کردن رابطه بجای ضابطه بوده است والبته درتغیردادن فامیل های اطرافیان و وابستگان رئیس جمهور هم موفق بوده تا ارتباط اختلاسگران به راحتی کشف نشود.
رئیسی در جمع مردم پرشور و حماسه‌ساز اصفهان:
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای روحانی شما می‌دانید که قلب من صندوقچه اسرار است و اگر لب به سخن بگشایم کسی حریفم نیست اما کسی که در قامت کاندیدا قرار می‌گیرد ظرفیت داشته باشد.
امام جمعه موقت اهل سنت طبس مسینا:
امام جمعه موقت اهل سنت طبس مسینا، گفت:شرکت در انتخابات وظیفه ملی همه است و از همه مردم و به ویژه مردم شهرستان درمیان دعوت می‌کنم که در روز جمعه 29 اردیبهشت ماه در خلق حماسه ای دیگر شرکت کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در وحدت درمیان