فرماندار درمیان خبر داد :
فرماندار درمیان گفت: همزمان با دهه فجر سال جاری ۶۰ پروژه عمرانی در سطح شهرستان درمیان به بهره‌برداری خواهد رسید.
حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با حمیدرضا احمدپورشهری مدیرشعب پست بانک استان خراسان جنوبی اظهارداشت: خدمات ارائه شده از سوی این بانک درسطح کشور بویژه در مناطق روستائی و محروم مصداق بازر تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال است.
در حالی که کارگران و پیمانکاران نان شب خود را ندارند مسئولان استان اعتبار 60 میلیاردی مطالبات پیمانکاران را از استان برگشت داده اند.
مدیر عامل صندوق تعاونی روستای درمیان :
این سالها که خشکسالی امان مردم را بریده است زنان روستای درمیان با مشاغل خانگی و ایجاد صندوق های خرد زنان روستای مانع مهاجرت شده اند.
فرماندار درمیان:
فرماندار درمیان گفت: راه اندازی مجدد بازارچه مرزی میل 73 یکی از مهمترین مطالبات مرزنشینان این شهرستان است.
مدیر امور عشایری درمیان خبر داد :
مدیر امور عشایری درمیان گفت: آبرسانی به 38 محله عشایری این شهرستان با جمعیت یکهزار و 800 خانوار در نقاط مرزی با تانکر انجام می شود.
فرماندار درمیان خبر داد
فرماندار شهرستان درمیان از انجام عملیات گازرسانی به شهرهای گزیک و طبس این شهرستان خبر داد و گفت: هم اکنون به ۴۵ روستا با دو هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت با تانکرهای سیار آبرسانی انجام می‌شود.
فرماندار درمیان :
فرماندار شهرستان درمیان با بیان اینکه نواقص جاده‌ای در شهرستان درمیان هرچه سریع‌تر برطرف شود گفت: حجم تردد در محورهای شهرستان بالا است بنابراین حضور فیزیکی پلیس و همچنین نصب دوربین‌های کنترل سرعت در رعایت هر چه بهتر قوانین تاثیرگذار خواهد بود.
فاطمی نسب , سروان فاطمی نسب , فرمانده سپاه ناحیه درمیان
دیدار و گفتگو :
اصلاح وضعیت گلزار شهدای گمنام و ایجاد وراه اندازی ناوگان مسافربری شهری از خواسته های مردم شهرستان است.
گزارش تصویری:
مراسم پخت غلور و اقامه ی نماز باران صبح امروز در روستای گسک برگزار گردید.

صفحه‌ها

اشتراک در درمیان