آغاز بارش برف زمستانی بعد از ظهر جمعه ، 15بهمن ماه در برخی مناطق خراسان جنوبی خصوصا در درمیان و ادامه آن در اوایل شب جلوه های زیبایی را خلق کرد .
رئیس دبیرخانه کنگره جهانی مقابله با جریان‌های افراطی و تکفیری:
رئیس دبیرخانه کنگره جهانی مقابله با جریان‌های افراطی و تکفیری با بیان اینکه شهدا مایه عزت نظام هستند، گفت: شهدا نمرده اند بلکه زنده اند، یعنی ناظر بر رفتار ما هستند.
در اولین روز از دهه مبارک فجر:
مراسم نمادین زنگ انقلاب امروز،12 بهمن ماه ساعت 9:30 دقیقه همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در سالن شهید با هنر به صدا در آمد.
نماینده مردم درمیان در مجلس:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: با تلاش و آمادگی مرزنشینان غیور و وفادار نیروهای مرزبانی، امن ترین مرز کشور مربوط به این استان است که باید از ظرفیت ها و توانمندی‌های آن به عنوان یک فرصت بزرگ اقتصادی استفاده کرد.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار درمیان صبح امروز ۳ بهمن از هنگ و پاسگاه های مرزی گزیک بازدید کرد و از نزدیک با مشکلات مرزداران آشنا شد.
فرماندار درمیان گفت: 97 درصد مصوبات شورای آموزش و پرورش شهرستان درمیان در سال جاری اجرایی شد.
آیین یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور قشرهای مختلف مردم و جمعی از مسئولان درمیان در محل مسجد جامع شهر قهستان برگزار شد.
امام جمعه مشهد مقدس گفت: آن زمانی که موضوع نظر است، بحث رهنمود و راهبرد است وظیفه‌داریم برحسب اعتماد و ایمان به امام، پشت سر رهبری حرکت کنیم.
امام جمعه اهل سنت اسدیه:
مولوی عبدالهی با بیان اینکه در نه دی سال 88 همه مردم از هر جناح و قومی در حمایت از انقلاب و ولایت فقیه در صحنه حضور پیدا کردند و رفتارهای انجام شده را محکوم کردند، گفت: هیچگاه 9 دی فراموش نخواهد شد و نظام را در برابر توطئه های دشمن بیمه کرد.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی بهره وری از منابع آبی استان را مورد تاکید قرار داد و افزود: با توجه به محدودیت هایی که در این زمینه در استان وجود دارد باید از این ثروت خدادادی به بهترین نحو ممکن استفاده شود.

صفحه‌ها

اشتراک در درمیان