فتوتیتر/
فرماندار درمیان با بیان اینکه کاهش بارندگی و ادامه خشکسالی و پایین رفتن سفره‌های آب زیرزمین در سالیان گذشته دلیل اصلی شیوع آفت شپشک سفید است گفت: این آفت ۳ هزارو ۴۰۰ هکتار از تاغزارهای درمیان را آلوده کرد.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان با بیان اینکه شهدا با خون خود ولایت نامه و پایبندی خود به آرمان های نظام و انقلاب را امضا کردند، گفت: برخی مسئولین با مظلوم نمایی قصد منحرف کردن افکار عمومی از عملکرد ضعیف خود را دارند.
آغاز بارش برف زمستانی بعد از ظهر جمعه ، 15بهمن ماه در برخی مناطق خراسان جنوبی خصوصا در درمیان و ادامه آن در اوایل شب جلوه های زیبایی را خلق کرد .
رئیس دبیرخانه کنگره جهانی مقابله با جریان‌های افراطی و تکفیری:
رئیس دبیرخانه کنگره جهانی مقابله با جریان‌های افراطی و تکفیری با بیان اینکه شهدا مایه عزت نظام هستند، گفت: شهدا نمرده اند بلکه زنده اند، یعنی ناظر بر رفتار ما هستند.
در اولین روز از دهه مبارک فجر:
مراسم نمادین زنگ انقلاب امروز،12 بهمن ماه ساعت 9:30 دقیقه همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در سالن شهید با هنر به صدا در آمد.
نماینده مردم درمیان در مجلس:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: با تلاش و آمادگی مرزنشینان غیور و وفادار نیروهای مرزبانی، امن ترین مرز کشور مربوط به این استان است که باید از ظرفیت ها و توانمندی‌های آن به عنوان یک فرصت بزرگ اقتصادی استفاده کرد.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار درمیان صبح امروز ۳ بهمن از هنگ و پاسگاه های مرزی گزیک بازدید کرد و از نزدیک با مشکلات مرزداران آشنا شد.
فرماندار درمیان گفت: 97 درصد مصوبات شورای آموزش و پرورش شهرستان درمیان در سال جاری اجرایی شد.
آیین یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور قشرهای مختلف مردم و جمعی از مسئولان درمیان در محل مسجد جامع شهر قهستان برگزار شد.
امام جمعه مشهد مقدس گفت: آن زمانی که موضوع نظر است، بحث رهنمود و راهبرد است وظیفه‌داریم برحسب اعتماد و ایمان به امام، پشت سر رهبری حرکت کنیم.

صفحه‌ها

اشتراک در درمیان