یکی از رزمندگان دفاع مقدس:
سرهنگ اسماعیل بزرگر گفت: مردم خرمشهر با دست خالی و در تبعیت از امام(ره) در مقابل دشمن ایستادند و پیروز شدند.
سرپرست نمایندگی محیط زیست درمیان خبر داد:
سرپرست نمایندگی محیط زیست شهرستان درمیان،گفت:در سال 1395 سه هزار تله زنده گیری پرنده کمیاب هوبره در این شهرستان جمع آوری و نابود شده است.
جشن انتخاب/8
رأی‌گیری برای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای شهر و روستا از ساعت 8 صبح جمعه بیست و نهم اردیبهشت به صورت همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است.
جشن انتخاب/7
عالم اهل سنت روستای سراب گفت: همه باید در انتخابات شرکت کنیم و حضور در انتخابات نشان از پایبندی مردم به نظام و انقلاب اسلامی است.
عالم اهل سنت درمیان:
مولوی سالاری گفت: سابقه اشخاصی که در حال حاضر کاندیدا ریاست جمهوری هستند مشخص است و همه می دانند که چه کسانی فقط حرف زدند و چه کسانی واقعا عمل می کنند.
رزمنده دوران دفاع مقدس:
یک رزمنده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه خصوصیت بارز شهدا ولایت مداری است، گفت: قیامت برخی از آقایان ولایت شعار باید جواب شهدا را بدهند.
ستاد انتخابات حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور اقشار مختلف مردم در شهر اسدیه مرکز شهرستان درمیان شروع به فعالیت کرد.
فرمانده سپاه درمیان خبر داد:
فرمانده سپاه شهرستان درمیان از برگزاری رزمایش بزرگ راهیان بیت المقدس در نیمه نخست اردیبهشت ماه امسال در شهرستان درمیان خبر داد.
مدیر کمیته امداد شهرستان درمیان عنوان کرد:
احمد بصیری پور گفت: مبلغ یک میلیارد و 184 میلیون ریال در جشن نیکوکاری جمع آوری شد که نسبت به میزان کمک های سال گذشته 86 درصد رشد داشته است.
سرپرست نمایندگی محیط زیست شهرستان درمیان گفت: یک راس بچه آهو در درمیان تحویل محیط زیست شد.

صفحه‌ها

اشتراک در درمیان