فرمانده سپاه درمیان خبر داد:
فرمانده سپاه شهرستان درمیان از برگزاری رزمایش بزرگ راهیان بیت المقدس در نیمه نخست اردیبهشت ماه امسال در شهرستان درمیان خبر داد.
مدیر کمیته امداد شهرستان درمیان عنوان کرد:
احمد بصیری پور گفت: مبلغ یک میلیارد و 184 میلیون ریال در جشن نیکوکاری جمع آوری شد که نسبت به میزان کمک های سال گذشته 86 درصد رشد داشته است.
سرپرست نمایندگی محیط زیست شهرستان درمیان گفت: یک راس بچه آهو در درمیان تحویل محیط زیست شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی درمیان خبر داد:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی درمیان با بیان اینکه اعتکاف یک فرصت خود سازی برای انسان هاست گفت : مراسم معنوی اعتکاف در 35 مسجد شهرستان درمیان برگزار خواهد شد.
فتوتیتر/
فرماندار درمیان با بیان اینکه کاهش بارندگی و ادامه خشکسالی و پایین رفتن سفره‌های آب زیرزمین در سالیان گذشته دلیل اصلی شیوع آفت شپشک سفید است گفت: این آفت ۳ هزارو ۴۰۰ هکتار از تاغزارهای درمیان را آلوده کرد.
امام جمعه قهستان:
امام جمعه قهستان با بیان اینکه شهدا با خون خود ولایت نامه و پایبندی خود به آرمان های نظام و انقلاب را امضا کردند، گفت: برخی مسئولین با مظلوم نمایی قصد منحرف کردن افکار عمومی از عملکرد ضعیف خود را دارند.
آغاز بارش برف زمستانی بعد از ظهر جمعه ، 15بهمن ماه در برخی مناطق خراسان جنوبی خصوصا در درمیان و ادامه آن در اوایل شب جلوه های زیبایی را خلق کرد .
رئیس دبیرخانه کنگره جهانی مقابله با جریان‌های افراطی و تکفیری:
رئیس دبیرخانه کنگره جهانی مقابله با جریان‌های افراطی و تکفیری با بیان اینکه شهدا مایه عزت نظام هستند، گفت: شهدا نمرده اند بلکه زنده اند، یعنی ناظر بر رفتار ما هستند.
در اولین روز از دهه مبارک فجر:
مراسم نمادین زنگ انقلاب امروز،12 بهمن ماه ساعت 9:30 دقیقه همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در سالن شهید با هنر به صدا در آمد.
نماینده مردم درمیان در مجلس:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: با تلاش و آمادگی مرزنشینان غیور و وفادار نیروهای مرزبانی، امن ترین مرز کشور مربوط به این استان است که باید از ظرفیت ها و توانمندی‌های آن به عنوان یک فرصت بزرگ اقتصادی استفاده کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در درمیان