آیین یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور قشرهای مختلف مردم و جمعی از مسئولان درمیان در محل مسجد جامع شهر قهستان برگزار شد.
امام جمعه مشهد مقدس گفت: آن زمانی که موضوع نظر است، بحث رهنمود و راهبرد است وظیفه‌داریم برحسب اعتماد و ایمان به امام، پشت سر رهبری حرکت کنیم.
امام جمعه اهل سنت اسدیه:
مولوی عبدالهی با بیان اینکه در نه دی سال 88 همه مردم از هر جناح و قومی در حمایت از انقلاب و ولایت فقیه در صحنه حضور پیدا کردند و رفتارهای انجام شده را محکوم کردند، گفت: هیچگاه 9 دی فراموش نخواهد شد و نظام را در برابر توطئه های دشمن بیمه کرد.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی بهره وری از منابع آبی استان را مورد تاکید قرار داد و افزود: با توجه به محدودیت هایی که در این زمینه در استان وجود دارد باید از این ثروت خدادادی به بهترین نحو ممکن استفاده شود.
بانوان روستاهای براندود، خوان و آنیک در جشنواره غذای سالم رقابت کردند.
طی آیینی طرح سفیران سلامت در مدرسه های ابتدایی و متوسطه شهرستان مرزی درمیان آغاز شد.
زائران و عاشقان امام حسین(ع) در مسیر پیاده روی اربعین در حال حرکت هستند.
مدیر کمیته امداد درمیان:
مدیر کمیته امداد درمیان: باید کلینیک ترک اعتیاد شهرستان که مدت هاست تعطیل شده است مجددا فعال شود.
سفرنامه کربلا؛
دولت پروژه هایی را در استان های غربی با هزینه های گزاف می تواند پرداخت نماید لکن هنوز نتوانسته مسیر یکصد کیلومتری بیرجند تا قاین را که مسیری تقریباً صاف و یکدست هست دو بانده نماید و از تصادف های مکرر و کشتار انسان های معصوم و بی گناه در این منطقه جلوگیری نماید.
خاتمی خطاب به ترامپ:
خطیب نماز جمعه تهران گفت: به رئیس‌جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا می‌گویم که اگر بخواهد همان دیوانگی‌های گذشته را داشته باشد و حال و هوای پیشینیانش را ادامه بدهد به بی‌راهه می‌رود؛ چراکه بازی با ایران بازی با دم شیر است.

صفحه‌ها

اشتراک در درمیان